Товар або Послуга – об’єкт угоди сторін, який був обраний покупцем на сайті Інтернет-магазину та придбаний Покупцем у Продавця дистанційним способом

Інтернет-магазин – сайт Продавця за адресою https://hello2ivan.com створений для укладення договорів купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару або Послуги за допомогою мережі Інтернет.

Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Продавця, розміщує замовлення щодо купівлі товару, що представлений на сайті Інтернет-магазину для цілей, що не пов’язані зі здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа чи фізична особа-підприємець

Доставка:
Товар – цифровий товар, який Покупець отримує по електронній пошті у вигляді фотографії з текстом, який Покупець вказав при створенні замовлення та умовами, які вказані в описі Товару.

У разі ненадання необхідної чи недостовірної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці товару в інтернет-магазині.

Термін доставки замовлення залежить від строку його виконання. Через те, що Товар прямо пов’язаний з бойовими діями, які проходять на території України, Продавець не може надати крайніх строків виконання замовлення.

У тому разі, коли виконання замовлення більше неможливо – Продавець зв’яжеться з Покупцем по електорнній пошті, яку Покупець вказав при створенні замовлення та запропонує йому повернення коштів (добровільного внеску).

Оплата

Оплата здійснюється Покупцем після створення замовлення та вказання необхідних даних для доставки.
В даному випадку Оплата є благодійним внеском на офіційний рахунок ГО
“Центр допомоги армії, ветеранам та їх родинам” через платіжну систему LiqPay.

Мінімальний внесок, необхідний для отримання Товару на безоплатній основі, вказаний у опису Товару.

Також Покупець має можливість зробити благодійний внесок через криптовалюти: BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum) та USDT (trc-20).

В результаті повернення коштів у разі неможливості виконання замовлення, Продавець повертає кошти на рахунок, який вкаже Покупець в приватному листуванні через електронну пошту,яку Покупець вказав при створенні замовлення.